Kızıma Babaannesi Elbise ÖrdüKızım doğmadan daha başladı Babannemiz örgüler örmeye..Bu konuda çok marifetli gerçekten..Gördüğü her örneği çıkarabiliyor ve çok hızlı örüyor.. Okadarki elinde gördüğüm bir örgüyü birdaha göremiyorum bitmiş oluyor :) MaaşAllah diyelim..Ördüğü şeylerden sadece birisi bu elbise..ve öreceklerinin garantisi :D


7 yorum:

Ayyy :) Çok ciciii. Babaannenizin ellerine, emeğine sağlık, maşaallah. Gerçekten çok tatlılar. Küçük olup giyesim geliyor bazen :D Annem de örüyor diyorum bana mı örüyorsun anne diye :D Çok tatlı şeyler çıkıyor. Hayırlısıyla giyer inşallah kızınız :)

#merve... Örgü işide büyük bir marifet istiyor..Ben çok sıkılıyorum örmekten..Aslında yün işini sevmiyorum ..Bunun gibi güzel şeyler çıkarsa seviyorum..Zaten kayınvalidem bana göstermeden kızıma birşey örmüyor saolsun..ben beğnirsem örüyor :)Sizde şanslısınız marifetli Anne yönünden :)

Aslında evet :D Açıkçası ben de doğru düzgün bir ceket veya yelek örmüş değilim bazen anneme yardım ediyorum. Mesela ceketin kolu oluyor ben örüyorum. Kısa örmek iyi oluyor :) Evet gerçekten çok şanslıyım :) Allah tüm annelerin hakkında hayırlısını nasip eylesin :)

zevkli ve marifetli bir babaanneymis. elleri dert gormesin :) Hurmetler babaanneye.

güle güle giysinn prenses:)
sevgilerimle...

Çok güzel olmuş çok..
Babaannesinin elelrine,emeğine sağlık.
Sevgiler.

Fransali Gelin İletirim güzel dileklerini :)birtutamkekik Teşekkür ederiz..Bendende sevgiler..


Hayat Cafe Babaannemizin koltukları kabardı sayenizde :)..teşekkür ederiz ..Sizede sevgiler..

Yorum Gönder