İzmir’li Firmadan Dünya Devi Olmaya Aday Kozmetik Giyim Markası: Pure Nature


Türkiye, tekstil ve tasarım konusunda dünyanın önde gelen ülkelerinden biri. Ülkemizdeki önde gelen tekstil ve tasarım firmalarından biride Sun Tekstil.  Sun Tekstil, Tommy Hilfiger, Next, Adidas, Decathlon ve Marks&Spencer  gibi markalara hem tasarım yapan hem de kumaş üreten Türkiye’nin en büyük ihracat firmalarından biri. Ama benim asıl ilgimi çeken akıllı tekstil teknolojileri alanında yarattıkları Pure Nature projesi.


Bakın Ege Üniversitesi  Tekstil Mühendisliği Bölümü Tekstil  Teknolojileri Anabilim dalında görevli Profesör Doktor  Ziynet Öndoğan Pure Nature teknolojisini  ve Pure Nature ürünlerinin önemini nasıl anlatıyor.Prof.Dr. Ziynet Öndoğan Pure Nature Ürünlerinin Bilimsel Geliştirme Sürecini Anlatıyor | izlesene.com


Pure Nature, devlet destekli bir ürün geliştirme projesi. Ürünler tam olarak 6 yılda geliştirilmiş. Bu proje dâhilinde ortaya çıkan Pure Nature ürünleri Dokuz Eylül Üniversitesi ve Ege Üniversitesi tarafından test edilmiş ve sağladığı faydalar onaylanmış.


Tüm ürünler fayda sağlayacağı bölgeye göre özel olarak tasarlanıyor. Bu tasarlanmış ürünler dikişsiz olarak üretiliyor. Bu ürünlerin asıl özelliği ise mikrokapsülasyon teknolojisi ile üretilen ve içeriği Paris İntertek laboratuvarınca onaylanmış bir krem içeriyor olması.


Pure Nature’ın ürünlerini kullandığınız zaman gündelik hareketlerinizle giysi içerisindeki mikrokapsüller kırılıyor ve içerisindeki krem gün boyunca teninize nüfuz ediyor. Bunun sonucu olarak da hem bir beden inceliyorsunuz hem de selülit probleminden kurtulmuş oluyorsunuz.


Türkiye’de bu kadar başarılı bir işe imza atmış olan Sun Tekstil’i gerçekten kutluyorum. Yapmış oldukları ürünleri yakından incelemek ve daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz, www.purenature.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Bir boomads advertorial içeriğidir.

0 yorum:

Yorum Gönder