07.10.2011 Habertürk'ün Bugünki İğrenç ManşetiArkadaşlar Utanarak bu yazıyı yazıyorum..Böyle bir yayıncılık anlayışımı olur..Böyle rezillik olmaz.
.Böyle insanlık olmaz.. Söylenecek çok şey var fakat ..Diğer yorumları sizlere bırakıyorum..İşte o iğrenç manşet arkadaşlar..Görmeyenler için... BURADAN Bakabilirsiniz...

6 yorum:

İnanamıyorum ya :( Kıyamete doğru yaklaşıyoruz Allah sonumuzu hayır eylesin :(

#merve... Görünce inanamadım..Kadının öldüğünemi yanasın yoksa o şekilde resmedilmesinemi :(

Ya gerçekten de öyle. Aslında sansürlenmesi gerekmiyor mu resmin direk öyle koymuşlar :S Fena geldi açıkçası bana.

#merve...Zaten olay orada :) Sansürlenmesi gerekiyordu tabiki..Hemde bu kadın tesettürlü bir bayanmış..Sağlığında böyle gözükmez istemezdiki ölüsünü böyle göstermişler..Tüm türkiye kadını gördü artık..Yazık..Diğer yönden gördüğüm kadarıyla sedye üzerinde dışarıda çekilmiş bu resim..Sağlıkçılar neden üzerini örtmemiş oda vahim birşey bence..

bizi biz ve değerli kılan inançlarımızı,değerlerimizi yitirdikçe daha ne olabilir ki..herşey normal..herşeyin bir haber değeri var..artık bu değer rating olur cehennem olur farketmez..çok acı..geldiğimiz şu noktaya bak..serçeler üşümesin diye vakıf kurmuş ve onlara yuva yaparak korumaya almış bir ecdaddan,ölü bedenlerimizi ulu orta insan demeden pazarlayan ve bunu da sözüm ona bir amaç için yapan torunlara dönüşmüşüz....kıyamet kopmuş da haberimiz yok gafletten..:((((

Deniz Abla Ne söyllense az bu karaye..Çok güzel yorumlamışsınız zaten..Yüreğinize sağlık..Birde şunu ayıramıyoruz biz..Dini yaşa veya yaşama ..Onunla terbiye,görgü,ahlak kişiye saygı başka birşey..Onlardan yoksun olunca kişi isterse evliya olsun boşuna..

Yorum Gönder